MÖBLER / Bord / Biblioteksbord 4561315
nr 456 1315
Biblioteksbord
Ek, längd: 150, djup: 80, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 12 mars 2007
kl 16:34:37
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr